Strona Główna
Forum Dyskusyjne
Regulamin
Panel Admina
Kontakt
Strona Główna
Blog Developerski
Forum Dyskusyjne
O licencji
Autoryzowane Czaty
Statystyki sieci
Załóż czat
Załóż kanał
Blog autora
 
Strona Główna
Forum Dyskusyjne
Regulamin
Taryfikator
Aktywuj Numer
Lista zbanowanych
Obsługa
Lista komend
Lista aliasów
Statystyki użytkowników
Generator Sygnaturek
Kontakt
 
Strona Główna
Lista komend
Panel admina
Załóż kanał

Regulamin GGCzatu

1. Dla wszystkich użytkowników:

1.1. Użytkownik wchodzący na czat akceptuje niniejszy regulamin i zobowiązuje się go przestrzegać.
1.2. Władza czata (# Administrator, ~ Dyktator Operator, @ Operator, % Half Operator, + Voice) ma zawsze rację!
1.3. Wolność słowa dozwolona, ale bez przesady. Nadmiar używania wulgaryzmów będzie karany banem (na pojedyncze i sporadyczne bluzgi będzie przymykane oko).
1.4. Zakaz podawania adresów prowadzących do treści ogólnie przyjętych za niemoralne, adresów lub innych form danych mogących wpłynąć szkodliwie na innych użytkowników lub ich własność a także w których znajduje się reklama. Wszystkie inne wysyłamy w postaci skróconego linku (komenda /tnij) po otrzymanej wcześniej prośby przez innego użytkownika, obsługę lub administratora. Jeśli temat rozmowy dotyczy jednego użytkownika, adres taki wysyłamy poprzez komendę /priv.
1.5. Zakaz spamowania (wysyłania niechcianych treści), flodowania (częstego wysyłania wiadomości o tej samej treści) oraz perfidnego nabijania statystyk. Można wysłać maksymalnie 3 wiadomości pod rząd, za złamanie jest ban automatyczny na 20 lat.
1.6. Sztuczne przedłużanie aktywności na czacie przed uniknięciem wyrzcenia nieaktywnych będzie karane kickiem. Mamy tutaj na rozumieniu stawianie co jakiś czas np. pojedyńczej kropki, emotikony itp.
1.7. Zakaz pytania się obsługi/administratora jak można podnieść poziom swoich uprawnień oraz proszenia się administratora o przydzielenie jakichkolwiek uprawnień (także w prywatnych rozmowach poza czatem).
1.8. Zakaz kręcenia się na czacie (wchodzenia i wychodzenia po kilku sekundach). Wymówki typu: "chciałem/am sprawdzić kto jest na czacie" - nie będą uwzględniane. Jeśli chcemy sprawdzić listę aktywnych użytkowników należy wpisać komendę /users przed wejściem! Natomioast po wejściu najkrótszy bezpieczny pobyt na czacie wynosi 60 sekund.
1.9. Zakaz obrażania innych użytkowników czata, obsługi/administracji. Sarkazmy oraz złośliwe ironie też się tego tyczą. Wszelkie kłótnie na czacie są niewskazane. Zabrania się także wysyłania jakichkolwiek gróźb w stronę innego użytkownika lub członka obsługi/administratora. Wszelkie tego typu czyny są zapisywane w logu. Do składania skarg na obsługę służy forum pod adresem http://forum.ggczat.net/ggczat-6188632/skargi-i-odwolania-f-6.html.
1.10. Użytkownik powinien starać się przestrzegać ortografii oraz poprawnej polszczyzny. Niedozwolony jest także slang (np. zamiast pisać: "Boshe" ma pisać: "Boże", zamiast: "w8 wgl bd ptm u cb" ma pisać: "czekaj, w ogóle będę później u ciebie" dotyczy się to także wszelkich fraz słowa "żal" np. "lol ale żal"). Nie narzekać na obsługę poprawiającą błędy, ponieważ jest to dla waszego dobra!
1.11. Nie ma możliwości zmiany nicka (loginu) - tyczy się to samej frazy jak i wielkości liter.
1.12. Przeniesienie nicka z innego numeru gg, który jest już zajęty musi być potwierdzone przez tego właśnie użytkownika z numeru do którego jest przypisany.
1.13. Zakaz propagowania antysemityzmu, faszyzmu, rasizmu oraz innych ideologii szerzących nienawiść.
1.14. Osoba posiadająca bana ma prawo do odbanowania wyłącznie przez napisanie prośby na http://forum.ggczat.net/ggczat-6188632/skargi-i-odwolania-f-6.html - według podanego tam wzoru składania odwołań. Zabrania się proszenia o usunięcie bana w prywatnych rozmowach na GG lub innych środowiskach internetowych, przez innego użytkownika oraz na czacie, pisząc z innego numeru.
1.15. Zakaz korzystania z multikonta (jedna i ta sama osoba może wchodzić tylko z jednego numeru gg). Żadne wymówki nie są brane pod uwagę.
1.16. Zakaz podszywania się pod innych użytkowników czata oraz serwisu Tawerna.
1.17. Zakaz uruchamiania różnego typu botów wysyłających wiadomości z numeru gg, będącego w stanie zalogowania na czacie.
1.18. Zabronione jest prowadzenie konwersacji na tle erotycznym z użytkownikami w wieku do 14 lat w tym także wyciąganie od nich zdjęć oraz innych danych kontaktowych.
1.19. Zakaz podawania danych personalnych oraz numeru GG osób trzecich bez wcześniejszego wyrażenia na to przez nich zgody.
1.20. Zakaz ciągłego pisania swoich wypowiedzi składających się tylko z dużych liter (CAPS LOCK).
1.21. Osoby działające na niekorzyść serwisu GGCzat.net mogą zostać zbanowane bez ostrzeżenia. Tyczy się to także antyreklamy naszego czata w innych środowiskach.


2. Dla władz czata:

2.1. Wszystkie działania obsługi są monitorowane przez administratora. Należy o tym pamiętać, gdy komuś zachce się szpanować.
2.2. Nie wyrzucać z czata bez przyczyny. Powody kicków są czytane a członek obsługi pisząc uzasadnienia typu: "pa", "bo tak" będzie z tego rozliczany.
2.3. Banować tylko według taryfikatora (polecenie /t na czacie). Punkt ten można ominąć po skonsultowaniu się z Dyrektorem Operatorem lub Administratorem.
2.4. Nick należy przydzielić taki, jaki nowy użytkownik sobie życzy, jednak nie może być za krótki (minimum 3 znaki), za długi (maksymalnie 11 znaków). Nie może być także wulgarny, "PoKeMoNoWaTy", symbolem emotikony (np. ) oraz zawierać znaków specjalnych. Nick przydziela osoba z obsługi, która pierwsza się o niego zapytała.
2.5. Kategoryczny zakaz zmieniania nicków poszczególnych użytkowników (tzw. zabawa w zamianę nicków).
2.6. Obsługa nie może wyrzucać/banować użytkowników, którzy sprzeciwiają się jego osobistej woli.
2.7. Należy umieć odróżniać kłótnię od wymiany zdań.
2.8. Administracja czata w szczególnych wypadkach dotyczących nieporozumień może zwołać prywatne posiedzenie dotyczące jego sytuacji lub innego użytkownika.
2.9. Zakaz banowania Half OPa % oraz Voice + przez Operatora @. W krytycznych okolicznościach dla dobra czata, Dyrektor Operator ~ może banować członków obsługi z niższą rangą, po czym będzie przeprowadzona przymusowa rozmowa z Administratorem # na temat zaistniałej sytuacji.
2.10. Administracja (osoba z #) w szczególnych sytuacjach (bez podania przyczyny) może pomijać punkty dotyczące władz czata.
(Wersja z 01.07.2010)
Strona Glowna Forum Dyskusyjne Regulamin Panel Admina Kontakt